Klasická masáž

Klasická masáž je prováděna neutrálním olejem (mandlovým, olivovým) obohaceným o některý z éterických olejů. Olej nevysušuje kůži, umožňuje ideální skluz ruky po těle masírovaného a tím dokonalý účinek masáže. Po masáži klient nechá na sobě olej působit, přebytečný olej se utře ručníkem.

Sportovní masáž

Sportovní masáž je svojí technikou podobná klasické masáži, je však razantnější, jiné je pořadí hmatů. Masáž lze provádět jak olejem, tak speciální masážní emulzí. Rozlišujeme masáž přípravnou - kondiční (příprava sportovce k maximálnímu výkonu), masáž pohotovostní - aktivizuje organismus těsně před sportovním výkonem, masáž relaxační - zbavuje únavy a urychluje zotavení po tréninku nebo sportovním výkonu.

Co nabízíme

Masáže jsou nejstarší léčebná metoda na světě, která se již provádí více jak 3000 let. Masáže jsou přirozeným a šetrným způsobem, který lečí a potlačuje bolesti. Máme-li jakýkoliv zdravotní problém zcela instinktivně přikládáme své ruce a provádíme masáž. Například při bolestech hlavy nebo žaludku.
Masáž lávovými kameny

Starobylá léčebná procedura, jedna z nejlepších terapií na celkovou relaxaci a regeneraci organismu. Lávové kameny svým hladkým povrchem lehce klouzají po pokožce, přenášejí a odevzávají tepelnou energii a energii svoji vlastní i energii maséra do masírovaného těla. Kameny svojí strukturou, vibracemi a energiemi nám pomáhají energeticky se dobíjet a harmonizovat.

Lymfatická masáž

Jedná se o jemnou hmatovou techniku. Mírnými tahy, pomalými kruhovými hmaty a jemnými tlaky na kůži se aktivují zakončení lymfatických cévek, které odvádějí periférní mízu do sběrných lymfatických uzlin. Cílem je zlepšit odtok lymfy. Používá se k ošetření otokových stavů, ke zvýšení imunity a detoxikaci organismu, při ?těžkých" nohách. Podstatnou složkou lymfatické masáže je břišní dýchání, které napomáhá správnému okysličení krve a tím správnému proudění lymfy.